KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 13015065
nr 1301 5065
Etsning
efter Fransisco Goya, "Le Prisonnier". Ej signerad. Motivet: 9,5x7,4 cm
Utrop:
700 kr
Såld:
400 kr
måndag 20 januari 2020
kl 18:04:51
300 kr
350 kr